piątek, 30 sierpnia 2013

Wysłana!!!!

Dziś zmienił się status! Moja trzecia lala została wysłana!!! Wszystkie Wy, które znacie temat czekania 3 miesiące na lalkę wiecie, jaka to radocha! Jupi!! Jeszcze tylko tydzień i będzie w domu.
Trochę się boję jej przyjazdu bo jest to lalka, której prawie nikt nie zamawia. Nie wiem dlaczego. Czyżby taka brzydka?? Na zdjęciu mi się podobała... ale zobaczymy. Ja, w każdym razie będą ją ubóstwiać, jak wszystkie moje lale, ha!  :-)


A żeby bez zdjęć nie było dziś - Lila i czarny kot. Miejmy nadzieję, że przyniesie szczęście...
Czekam też na nowego wiga dla Lili i też nie wiem czy dobrze wybrałam... Wszystko się okaże.

Miłego popołudnia

Monika

6 komentarzy:

 1. Najważniejsze, że Tobie ta lala się podoba :)Ile nas tyle gustów i opinii, więc nie ma się czym przejmować. Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na pierwszą odsłonę :)
  Pozdrawiam
  BTW Lila jest boska :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest. Mnie się podoba i tej wersji się będziemy trzymać :-)

   Usuń
 2. najważniejsze że Tobie się lala podoba! ciekawa jestem na którą się zdecydowałaś :-) imię już ma? a co do czekania to czekamy razem ;-) moja też już wysłana i liczę, że koło środy będzie u mnie jupi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dollinko, imienia nie ma. Nie mam żadnej koncepcji. Jak ją zobaczę to dopasuję. Bardzo się cieszę, że Ty też czekasz :-) Będziemy się razem cieszyły!

   Usuń
 3. Jestem bardzo ciekawa, co za lalkę zamówiłaś :)

  Nieważne, czy ktoś też taką lalkę ma, czy nie :) Czasami to całkiem fajne uczucie, posiadać lalkę, której nie ma nikt ;) A między nami mówiąc, jestem przekonana, że bardzo szybko znajdziesz naśladowców :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. drutefka, ja się nawet cieszę, że nikt jej nie ma bo Miel akurat ma mnóstwo osób.

   Usuń